ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 572

تاریخ » ۱۳۹۲/۹/۱۳

?
نمره بيست براي محمود اعتصامي

 

محمود اعتصامي بيستمين شهردار زيراب شد تا شروع كارهايش با نمره بيست باشد .معاون سابق شهرداري زيراب كه در دوازدهم شهريورماه  سالجاري از سوي منتخبين مردم در شوراي چهارم بعنوان سرپرست اين شهرداري معرفي گرديد در مدت دو ماه حضور خود بعنوان سرپرست توانست نظر اعضاي شورا را براي سپردن اين مسئوليت به وي در طول چهر سال آينده جلب كند و شوراي شهر درنشست خود پس از چندين جلسه بحث و تبادل نظر معاون سابق و سرپرست فعلي شهرداري را بعنوان شهردار منتخب شورا به استانداري معرفي كرد تا پس از طي مراحل قانوني حكم شهرداري زيراب به نام محمود اعتصامي به امضاي ربيع فلاح جلودار استاندار دولت يازدهم برسد.

محمود اعتصامي از اولين روز حضور خود بعنوان سرپرست شهرداري زيراب همه توان و انرژي و تمامي داشته هاي خود را مصروف خدمت به مردم شهر ساخت .از كوچكترين مشكلات شهري تا طرحهاي بزرگ براي توسعه شهري مورد توجه قرار گرفت و در طي دو ماه گذشته خدمات بسياري را در حوزه هاي مختلف شهري خصوصا عمران و آبادي به مرحله اجرا درآورد. بازسازي و مرمت تعداد بسياري از كوچه هاي شهر تا كمك و مساعدت به متقاضيان در واحدهاي مختلف بخشي از فعاليتهاي وي به شمار مي آيد .

اعتصامي همچنين با راه اندازي مجدد طرح ملاقات مردمي در سه شنبه ها و بصورت متمركز بخش عمده اي از تقاضاهاي مردمي را در يك روز و با حضور كليه مسئولين واحدهاي شهرداري پاسخگو بود و توانست با اجراي مجدد اين طرح كه تمامي مسئولين واحدهاي مختلف شهرداري به همراه شهردار  و بعضا اعضاي شوراي شهر در سالن اجتماعات گردهم آورده و پاسخگوي مرجعين خواهند بود. در اين طرح كه هر سه شنبه در شهرداري زيراب اجرا مي شود بيش از يكصد متقاضي پاسخ درخواستهاي خود را از شهردار و يا با دستور وي از واحد هاي مختلف دريافت مي دارند.

محمود اعتصامي بيستمين شهردار زيراب در هفته جاري دهمين ديدار مردمي را به همراه مديران واحدهاي مختلف شهرداري پس از قبول سرپرستي شهرداري و اولين ملاقات عمومي با مردم شهر را در جايگاه شهردار زيراب برگزار كرد. در ديدارهاي سه شنبه هر هفته مردم با مسئولين حدود يك هزار نفر از شهروندان زيرابي با حضور در ساختمان شهرداري از نزديك با شهردار ديدار و گفتگو كردند و بسياري از مشكلات و درخواستهاي مراجعين انجام و يا در مرحله اجرا قرار گرفت.

به اميد اينكه بيستمين شهردار زيراب هميشه نمره اش بيست باشد برايش آرزوي توفيق خدمت به مردم را داريم.

 به نقل از روزنامه حرف مازندران ويژه نامه سوادكوه آذر 92

 

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?