ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 568

تاریخ » ۱۳۹۲/۸/۲۹

?
نرگس کمالی نماینده شورای اسلامی شهرستان سوادکوه در مازندران شد

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه خبر داد:

نرگس کمالی نماینده شورای اسلامی شهرستان سوادکوه در مازندران شد

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه از انتخاب نرگس کمالی نماینده شورای اسلامی شهرستان سوادکوه در شورای اسلامی استان مازندران خبر داد.

 جمشید پهلوان در جلسه شورای شهرستان سوادکوه با اشاره به ظرفیت های توسعه شهرستان سوادکوه بر لزوم استفاده از توانمندیهای مختلف این شهرستان تاکید کرد و گفت: شورای اسلامی شهرستان سوادکوه با برنامه ریزی و استفاده از توانمندی های مختلف در توسعه شهرستان فعالانه اقدام می کند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه، حضور در شورای اسلامی را فرصت مناسبی برای تعامل و رایزنی با مسئولان توصیف کرد و افزود:‌ شورای اسلامی شهرستان با وظایف و رسالت های قانونی که دارند باید تلاش همه جانبه ای را برای حل مشکلات شهرستان انجام دهد.

وی تاثیر شورای فرادست در استفاده از توانمندی های استانی و کشوری را مهم ارزیابی کرد و گفت: شورای استان و شورای عالی استانهای کشور از ظرفیت هایی است که در صورت استفاده بهینه از آن شاهد تسهیل پیگیری ها و دست یابی به نتایج خواهیم بود.

پهلوان به معرفی نرگس کمالی به عنوان نماینده شورای شهرستان سوادکوه در شورای اسلامی استان مازندران اشاره و یادآوری کرد: سوابق و پیگیری های نماینده چهارمین دوره شورای شهرستان سوادکوه از دلایل معرفی ایشان در استان بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه، افزود: نرگس کمالی در دوره سوم شورای عالی استانهای کشور به عنوان عضو و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی استانهای کشور بوده است.

به نقل از سوادكوه نيوز

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?