ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 604

تاریخ » ۱۳۹۲/۲/۸

?
اجرایی شدن طرح ساماندهی رودخانه تالار زیراب، ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

 شهردار زیراب :

اجرایی شدن طرح ساماندهی رودخانه تالار زیراب، ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

شهردار زیراب مازندران با اشاره به وجود طرح ساماندهی رودخانه تالار و پارک معلم زیراب، گفت: اجرایی شدن طرح ساماندهی رودخانه تالار و پارک معلم زیراب ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد. محمد صادقیان در بازدید از طرح های عمرانی شهر زیراب با اشاره به این که حریم رودخانه تالار در شهر زیراب برای فضای سبز و غیر مسکونی تصویب شد، گفت: این طرح برای مدیریت حریم رودخانه مورد تصویب قرار گرفته است.

شهردار زیراب به ساخت و سازهای غیر مجاز و غیر همگن در حاشیه رودخانه تالار شهر زیراب اشاره کرد و افزود: ساخت و سازهای حاشیه رودخانه تالار در شهر زیراب بدون هماهنگی و کسب مجوز های لازم صورت گرفته و تبعات نامناسبی برای شهر داشته است.

وی از برگزاری چند جلسه با برخی از ساکنین ضلع غربی حاشیه رودخانه تالار زیراب خبر داد و خاطر نشان کرد:  دیوار حائل رودخانه تالار به مشارکت ساکنین حاشیه این رودخانه نیاز دارد.

صادقیان با بیان این که طرح ساماندهی رودخانه تالار و پارک معلم زیراب در سالهای گذشته تهیه شده است، به برگزاری جلسات مختلف با دست اندرکاران میراث فرهنگی و گردشگری و مسئولان استانی و کشوری اشاره و خاطر نشان کرد: برآورد هزینه های طرح ساماندهی رودخانه تالار و پارک معلم زیراب حدود ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

شهردار زیراب، مقدمه اجرای طرح ساماندهی رودخانه تالار را ایجاد دیوار حائل ذکر کرد و یادآور شد: همراهی و همکاری مردم برای اجرای طرح ساماندهی رودخانه تالار راهکار اصلی اجرایی شدن ساماندهی رودخانه تالار است.

 به نقل از سوادكوه نيوز

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?