ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 429

تاریخ » ۱۳۹۳/۱۲/۲۸

?
پیام تبریک نوروزی شهردار

 

 

آمد بهار خرم و آمد رسول یار...

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیزم به خصوص شهروندان عزیز زیرابی تبریک و شادباش عرض نموده و در سال پیش رو برای تمام همشهریان عزیزم سالی توام با عزت و سربلندی  همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم.

آغاز سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهارآفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزوهایمان .

بهار فصل نوشدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول، آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن .بهار فصل غبارروبی از آرزوی دیرینه مردم  ما برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزواست که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت . نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت ما با همدلی و همبستگی ،سختیها و مصایب فراوان را پشت سر گذاشته است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرنها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابر آسیبها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده  و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری نماید. انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال مقاومت دلیرانه فرزندان این آب و خاک از میهن اسلامی مان ، تنها دو نمونه از ثمرات و برکات بی بدیل این همدلی و وحدت در تاریخ معاصر ماست و سزاست که بر امام شهیدان و شهیدانمان درود فرستیم.

اینک و در آستانه سال های بلوغ و بالندگی ایران اسلامی ، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه مردم ایران برای تحقق آرزوها و آرمانهای مشترک مان هستیم. نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهدد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به ایرانی آباد ،مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

محمود اعتصامی

شهردار زیراب

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?