ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 585

تاریخ » ۱۳۹۳/۹/۱۱

?
شهردار زیراب در گفتگو یی عملکرد شهرداری را در دوران مسئولیت تشریح کرد.


 

بسم الله الرحمن الرحیم 

    حمد و سپاس خدایی را که بر ما منت نهاد تا در راه تحقق اهداف بر پایه جهان خلقت در خدمت به خلق او بکوشیم و از این همه لطف و کرامت شاکریم به رضای او که در سختی های طاقت فرسا و تصمیم گیری صادقانه جز به مهر او و رضای خالق و مخلوق نیاندیشیم.

    حرکت به سوی شهری پویا و امن که در آن شهروندان بتوانند لذت خوب و بهتر زندگی کردن را در همه ابعاد به خوبی حس کنند وظیفه ای را ایجاد کرد تا تمامی تلاش های خود را جهت رفع مشکلات و معضلات در حوزه های مختلف شهری به کار گرفته تا ضمن دستیابی به اهداف خود که همانا رضایتمندی شهروندان فهیم شهر زیراب بزرگ می باشد در آینده شهری آبادتر،ایمن تر و پویاتری داشته باشیم و نیز تمام تلاش ها بر این است که شهری داشته باشیم درخور شأن شهروندان و پیشرفت در رفاه عمومی و از زمان تصدی اینجانب به عنوان خادم مردم عزیزم از نیمه دوم سال 92 در این شهر جهت نارسایی ها و مشکلات شهری در یک برنامه ریزی منسجم و تغییرات جزیی مدیریتی بر آن شدیم تا با همدلی و همراهی همه شهروندان عزیز و اعضای پرتلاش و محترم شورای اسلامی شهر و امام جمعه محبوب شهر و همکاران خدوم شهرداری مطالبات جدی شهروندان را رصد و یکی پس از دیگری متناسب با توان مالی به سرانجام برسانیم، به طوریکه شهرداری اقدام به اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی زیادی در شهر نموده است و با توجه به حجم بسیار بالای مشکلات شهری برای رسیدن به توسعه پایدار و همه جانبه شهر زیراب تلاش های متداوم همراه با حسن تدبیر و دوراندیشی و کلان نگری مدیریت شهری و نگاه ویژه همه مسئولین دلسوز را می طلبد. در ذیل گوشه ای از فعالیت های شهرداری و شورای اسلامی شهر درج می گردد که با مشارکت خوب شهروندان و پرسنل شهرداری و اعضای محترم شورای شهر و حمایت های معنوی حجت الاسلام رضایی امام جمعه محترم شهر و مسئولین استانی و شهرستانی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و دیگر دستگاه های اداری و نهادها صورت گرفته است. 

1-   احداث دیوار حفاظتی در خیابان های شهید قرنی، شهید ناظری، سرخکلا ، بالازیراب، عباسکتی، چندلا، آیت الله کاشانی و ...

2-   احداث پل ماشین رو در خیابان آیت الله کاشانی و ...

3-   آسفالت خیابان های البرز، عبدالحق، بالازیراب، کردآباد، 17 شهریور، عباسکتی و ...

4-   احداث جدول در بالازیراب، سرخکلا، کردآباد، چندلا و ...

5-   بتن ریزی در 90% خیابان های سطح شهر

6-   موزائیک کاری خیابان های سطح شهر از جمله خیابان امام رضا(ع)، شهید کمیل ایمانی، خدمات، عبدالحق،امام، خواجکلا، نیروی انتظامی و ...

7-   خرید دو دستگاه کامیون بنز و یک دستگاه سواری ام وی ام 530 و یک دستگاه پژو 405

8-   احداث یک دستگاه ساختمان جهت شورای شهر

9-   احداث یک دستگاه سوئیت

10-  تسطیح و شن ریزی کوچه ها

11-                        تغییرات در مبلمان شهری

12-                        اجرای برنامه های شاد در مناسبت های مختلف از جمله جشن دیار مهربانی و نیز ایستگاه صلواتی در ایام محرم الحرام و نیز برنامه های کاروان امام حسین (ع) و ... 

همچنین پیگیری هایی درخصوص منابع درآمدی پایدار از جمله احداث پارک 140 هکتاری درویش ماهرو و نیز ساماندهی رودخانه تالار و طرح قایقرانی و ... و از مهمترین پروژه های در حال احداث با توجه به اینکه در چند سال قبل دولت به صورت رایگان اقدام به احداث جایگاه CNG و واگذاری به شهرداریها می نموده که متأسفانه به دلیل عدم تدبیر مدیریت شهری وقت در این شهر احداث نگردید که با همدلی و همفکری شهرداری و شورای اسلامی دوره چهارم شهر مکانی تحویل شرکت نفت و دیگر ادارات مربوطه همراه با امتیاز برق و گاز داده شده که در حال احداث جایگاه می باشیم که این پروژه ضمن جذب چند نفر نیروی کار اولین منبع درآمد پایدار پس از 58 سال برای شهرداری زیراب می باشد که امیدوارم با تعاملی که بین شورای اسلامی شهر و شهرداری وجود دارد این نوید را به مردم فهیم زیراب بزرگ میدهم که زیراب در آینده به جایگاه واقعی خود از نظر عمرانی و خدماتی و فرهنگی و ورزشی و ... خواهد رسید.

   امید است مجموعه زحمات و خدمات توانسته باشد رضایت حضرت حق و شهروندان فهیم و قدرشناس شهر زیراب بزرگ را فراهم ساخته و مردم عزیز خصوصاً خانواده های معظم شهدا که چشم و چراغ ما می باشند و روحانیت بزرگوار و دستگاههای امنیتی و نظارتی هرگونه قصور و تقصیر را بر ما ببخشایند و برای توفیقات بیشتر خدمتگزاران خویش دعا کنند. ضمناً شهرداری و شورای اسلامی شهر زیراب آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان در جهت هرچه بهتر پیشبرد فعالیت های شهری می باشد.

 

 

خدایا چنان کن سرانجام کار                         تو خشنود باشی و ما رستگار

 

هرگز نرود بوی خوشش از یادم                            خاکی که بر آن جوانی ام را  دادم

دل کندن از این دیار سبز آسان نیست                          من زنده   به آب و خاک   زیرابم    

   

 

خادم مردم عزیز زیراب بزرگ محمود اعتصامی