ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 718

تاریخ » ۱۳۹۳/۶/۲۰

?
جشن بزرگ زیراب دیار مهربان

محمود اعتصامی شهردار زیراب از اختصاص روز 27 شهریور به عنوان روز زیراب در تقویم این شهرداری خبرداد شهردار زیراب گفتند : به منظور معرفی هرچه بیشتر شهر زیراب و استعدادها وظرفیت آن قرار است در این روز مراسم بزرگداشت شهر برگزار گردد.وی همچنین از شهروندان زیراب در سراسر کشور خواست تا با ایجاد ارتباط با این شهرداری برای عمران و آبادانی بیشتر شهر سهیم شوند.

اعتصامی برگزاری غرفه های صنایع دستی (جاجیم بافی ، گلیم بافی  ، نمد ، کلاه های محلی و ابزار زندگی روستائیان) بازی های بومی و محلی مراسم مخصوص کودکان اعزام کاروان دوستی و همبستگی به شهرهای مجاور، اهدا گل به مردم شهر و مسابقه عکاسی با موضوع زیراب را از برنامه های این روز عنوان کرد گفت امیدوارم با این حرکت های اجتماعی شهروندان را در انجام امور شهری سهیم کرده و مشکلات زندگی در شهرهای کوچک را برطرف کنیم.

بگزارش روابط عمومی شهرداری زیراب این جشن که در تاریخ 27 شهریور برگزار خواهد گردید یکی از بزرگترین جشن هایی می باشد که در استان اجرا گردیده است.

 

جعفری مسئول روابط عمومی شهرداری افزود با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ و نامگذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی  شهرداری و شورای شهر نگاه ویژه به مقوله فرهنگ داشته و جهت احیای فرهنگ اصیل مازندرانی اقدام به برگزاری جشن شادی و همدلی با نام زیراب دیار مهربان می نمایند. 

 

وی افزود در این جشواره گروه هایی از نوازندگان ترکمنی ، آذری و مازندرانی به اجرای موسیقی می پردازند و نمایش های مختلفی نیز توسط گروه های مختلف هنری اجرا خواهد گردید. همچنین در نقاطی از شهر ایستگاه های همدلی ایجاد خواهد گردید که با پخش شیرینی و شکلات و تراکت هایی به معرفی شهر خواهند پرداخت.

همشهری عزیزهموطن گرامی این دعوت نامه برای شما وخانواده محترم و مهمانان شماست جهت حضور در جشن روزپنج شنبه 27/6/93

روابط عمومی شهرداری زیراب

 

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?