ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 519

تاریخ » ۱۳۹۳/۶/۱۸

?
حضور اعضاء شورای عالی استانها در زیراب

نائیب رئیس شورای عالی استانها در بدو ورود به شهر زیراب با حضور در دفتر شورای اسلامی شهر زیراب با امام جمعه و رئیس شورای شهر و نماینده شورای عالی به گفتگو پرداخت

 

 

 

اعضاء شورای عالی سپس از شهر آلاشت بازدید و بهمراه شهردار و اعضای شورای شهر آلاشت و زیراب به بازدید از موزه مردم شناسی و رصد خانه آماتوری شهر آلاشت پرداختند و سپس در سالن اجتماعات شهر آلاشت معاون پارلمانی شورای عالی استانها به بیان برخی مسایل در مورد شوراها پرداختند. اعضاء شورای عالی که شب را مهمان شورای شهر و شهرداری آلاشت بودند صبح روز دوشنبه به بازدید از پارک جنگلی جوارم زیراب پرداخته و از امکانات و برنامه های آتی پارک مطلع گردیدند.

 

سپس با حضور در شهرداری زیراب به بحث و تبادل نظر با اعضاء شورای های شهرستان و بررسی مشکلات و معضلات شهرهای زیراب و آلاشت پرداختند شهردار زیراب ضمن خیر مقدم به اعضاء شورای عالی، تقاضای همکاری و همفکری اعضای شورای عالی برای جذب سرمایه گذار برای پروژه های تفریحی شهر نموده سپس رئیس شورای شهر و بخشدار زیراب نیز به طرح دیدگاه ها و نظریات خود پرداختند .

در این جلسه حاج آقای ابوطالبی به ایراد راهکارهایی برای تامین منابع مالی برای شهرداریها و پیگیری طرحهای جدید در این مورد در شورای عالی استانها پرداخت.

در پایان اعضای شورای عالی با تشکیل اتاق فکر به بررسی موضوعات جلسه پرداختند و قول همکاری با شهرداری ها و شورای شهرها را دادند تا در جلسه شورای عالی مطرح و اتخاذ تصمیم گردد.