ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 605

تاریخ » ۱۳۹۳/۴/۳۰

?
درگذشت حجت الاسلام سیدمحمد مقدسی

مراسم تشیع پیکر مرحوم حجت الاسلام سید محمد مقدسی عصر روز یک شنبه در زیراب  سوادکوه برگزار گردید پیکر مرحوم مقدسی از مقابل سپاه سوادکوه  تا مسجد جامع زیراب بر دوش مردم ولایتمدار زیراب و حومه و همرزمانش و همزمان با شهادت مولاالموحدین امیر المومنین علی (ع) تشیع و  پس از ادای نماز توسط حجت الاسلام گواهی مسئول نمایندگی سپاه مازندران بر پیکر آن مرحوم به زادگاهش روستای امیر کلا منتقل و در جوار همرزمان شهیدش به خاک سپرده شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین «سید محمد مقدسی» مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(عج) روز شنبه همزمان با سالروز شهادت حضرت علی(ع) پس از ماه‌ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان، دار فانی را وداع گفت.

حجت الاسلام سید محمد مقدسی که در سال‌های دفاع مقدس حضوری فعال و تأثیرگذار در جبهه ها  داشت، پس از ارائه خدمات مؤثر و حماسه‌آفرینی‌های مستمر در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی به درجه جانبازی شیمیایی نائل آمد. مرحوم مقدسی سابقه جانشینی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه را نیز دارد.

شهرداری زیراب و شورای اسلامی شهر زیراب  این ضایعه را به بیت شریف حجت الاسلام مقدسی ، دیگر بستگان تسلیت عرض نموده برای بازماندگان صبر و برای آن مرحوم علو درجات و هم نشینی با مولی امیر المومنین (ع) مسئلت می نماید.  

روابط عمومی شهرداری زیراب

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?