ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 507

تاریخ » ۱۳۹۳/۳/۲۵

?
جشن بزرگ ميلاد قائم(عج) و روز جوان

 

 

جشن ميلاد امام زمان (عج) و همچنين ميلاد حضرت علي اكبر(ع) و روز جوان در روز پنج شنبه 22/3/93 از ساعت 17/30 در شهر زيراب برگزار گرديد.


به گزارش روابط عمومي شهرداري زيراب اين جشن با حضور شهردار و رياست  و اعضاي شوراي اسلامي شهر زيراب و گروههاي هنري از گلزار شهداي امامزاده عبدالحق(ع) و نثار گل و زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهداي گرانقدر آغاز گرديد و سپس گروه موسيقي در سطح شهر به حركت درآمده و به مديحه سرايي پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري زيراب اين جشن كه مورد استقبال بي نظير مردم زيراب واقع گرديد با سرود جمهوري اسلامي ايران آغاز و در ابتداشهردار زيراب جناب آقاي اعتصامي ضمن تبريك روز جوان و ولادت حضرت علي اكبر و ولادت امام زمان(عج) عنوان نمودند خداوند را سپاس مي گويم كه توفيق خدمتگذاري به شهروندان محترم زيرابي را به اينجانب اعطا فرمود. من بعنوان عضو ششم شوراي شهر زيراب از حضور يكايك شهروندان ،ميهمانان ،همشهرستانيها و هم استانيهاي عزيز كه در اين مراسم با شكوه جشن روز جوان شركت نموده اند تقدير و تشكر مي نمايم.

  از اعضاي محترم شوراي شهر زيراب كه در همه امور فرهنگي،عمراني، اجتماعي شهر ياور و همراه شهرداري زيراب مي باشند تقدير و تشكر بعمل مي آورم. از پرسنل خدوم و زحمتكش شهرداري  كه از صبح زودتا پاسي از شب آماده خدمت رساني به شما شهرذوندان مي باشند تشكر مي نمايم. از آقاي حاج ايرج جعفري بعنوان مسئول برگزاري اين جشن تشكر نموده و همچنين از گروه هنري آييني زندگي و نقش آفرين آقايان علي حسن نژاد و رضا جورابلو همراهان تشكر مي نمايم.اميدوارم اين مراسم مورد پسند و رضايت شما شهروندان قرار گيرد و ‍به شهروندان عزيز اين مژده را بدهم كه شهرداري به مناسبتهاي ديگر هم برنا مه هاي متنوعي را برگزار خواهد نمومد. در پايان مجددا از كليه  همكاران و برگزاركنندگان جشن و اعضاي  محترم شوراي شهر زيراب كه همراه ما در برگزاري اين جشن بودند تقدير و تشكر بعمل مي آورم.

    

اين جشن با حضور رياست اداره آموزش و پرورش شهرستان ، رياست اداره ورزش و جوانان شهرستان ،رياست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان  و نمايندگاني از سپاه، نيروي انتظامي و ادارات و نهادهاي ديگر و مردم فهيم شهر زيراب برگزار گرديد. و گروههاي نمايشي آيبين زندگي و نقش آفرينان به اجراي برنامه هاي شاد و مفرح و همچنين موسيقي محلي و اجراي نمادين حركات  سنتي و كشتي لوچو پرداختند.

  

در ادامه از سه نفر از جوانان خانم ناهيد ولي پور نفر برگزيده علمي و نفر اول المپياد نخبگان رياضي استانهاي شمال كشور و نفر سوم استان در مقاله نويسي در رشته نانوتكنولوژي ،با ارسال 4 طرح به المپياد خوارزمي و نفر برتر قرائت قرآن شهرستان و آقاي جواد اميري نائب قهرمان تكواندو آسيا و سيد مجتبي هاشمي فعال قرآني تقدير شد.