ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 456

تاریخ » ۱۳۹۳/۳/۲۰

?
مقاله شهردار محترم در ويژه نامه صبح فردا

 

زيراب به كدامين گناه محكوم شده است؟

آري شهري كه از نظر جغرافيايي در مركز شهرستان سوادكوه بزرگ واقع گريده، از نظر جمعيت شهري بالغ بر بيست هزار نفر جمعيت يعني سه چهارم جمعيت شهرستان را به خود اختصاص داده، شهري كه سه چهارم ادارات شهرستان سوادكوه را در خود جاي داده است و بيشترين دبير و دانش آموز و مدارس را به خود اختصاص داده است ، شهري كه بيشترين شهيد را به خود اختصاص داده است و نيز داراي بزرگاني همچون حضرت آيت الله العظمي نظري و حجت الاسلام بابايي و بزرگاني همچون اخوان حاج احمد آقا و حاج محمدرضا عليزاده و... را در افتخارات خود دارد، شهري كه يادگاران و افتخارات هشت سال دفاع مقدس مانند حاج صالح نژاد امري را داد، و نيز افتخاراتش سرداران شهيد كميل ايماني و غدير سيار مي باشد.

شهري كه سند تدين و مذهبي بودن مردم آن، امامزادگاني همچون امامزاده عبدالحق(ع) ، امامزاده ابوطالب(ع) ، امامزاده درويش ماهرو و ... مي باشند، شهري كه دستهاي مردان آن پينه بسته از كار در تونلهاي البرز مركزي زيراب و شاليزارهاي آن مي باشد. شهري كه تمامي شهرك البرز مركزي و ييلاقات ولوپي را در خود پرورانيده و بزرگ كرده، چرا بايد همچنان رنگ حتي يك كارخانه و شهرك و يا ناحيه صنعتي را به خود نديده باشد؟ چرا همچنان بايد تنها شهري باشد در كشور كه فاقد حريم قانوني باشد؟ چرا زمينهايش كه ياذگاران پدران و بزرگانشان مي باشند ، بايد در تصرف شهرهاي ديگر باشد؟ چرا بعلت عدم درآمد شهرداري، كوچه ها و خيابانهاي آن كه نامشان مزين گرديده به نام مبارك شهداي والامقام، رنگ بتن و يا آسفالت را به خود نديده است؟ چرا تاكنون به خواسته هاي بحق مردم مظلوم اين شهر رسيدگي نشده است؟

حال با توجه به اينكه در دولت تدبير و اميد قرار داريم كه بشكر خداي سبحان ، سكان مديريت كشوري و استاني و شهرستاني آن به دستان پرتوان افراد ولايتمدار و بسيجي و عدالتخواه سپرده شده ، انتظار داريم به خواسته هاي مردم اين شهر رسيدگي شود و پاسخ اين سوال مردم اين ديار كه مي گويند"زيراب به كدامين گناه محكوم شده است؟" داده شود.

در خاتمه صحت و سلامت مقام معظم رهبري وپيروزي دولت خدمتگذار تدبير و اميد و شفاي مجروحان جنگ تحميلي آرزوي ماست.

خادم مردم شهر زيراب،محمود اعتصامي

 

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?