ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 570

تاریخ » ۱۳۹۲/۱۰/۲۶

?
مراسم معارفه شهردارمحترم شهر زيراب جناب آقاي محمود اعتصامي

صبح امروز پنج شنبه 92/10/26 طي مراسمي در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان سوادكوه با حضور معاونت محترم امور عمراني استاندار مهندس نبيان و مدير كل دفتر شهري و امور شوراهاي استانداري مازندران مهندس حسيني وفرماندار شهرستان سوادكوه جناب آقاي وهابي و امام جمعه محترم شهر زيراب و اعضاي شوراي شهر و روساي ادارات شهرستان و شهردار پل سفيد و ساير همراهان حكم شهرداري شهردار زيراب جناب آقاي محمود اعتصامي از طرف استاندار محترم استان مازندران به ايشان ابلاغ شد.

در اين مراسم كه با تلاوت آيات چندي از كلام الله مجيد آغاز گشت پس از سخنان رياست محترم شوراي اسلامي شهر زيراب جناب  آقاي علين‍ژاد ،فرماندار محترم سوادكوه به ايراد سخنراني پرداخت و پس از تشكر از زحمات شهردار سابق زيراب آقاي محمود اعتصامي را به عنوان شهردار جديد معرفي نمودند.

پس از ايشان امام جمعه محترم شهر در باب مسئله  چگونگي خدمتگذاري به مردم سخناني را بيان داشتند .سپس جناب آقاي مهندس نبيان به ايراد سخنراني پرداختند و در باب عمل به فرمايشات مقام معظم رهبري و معماري اسلامي سخناني را بيان داشتند.

در پايان شهردار زيراب جناب آقاي محمود اعتصامي با تشكر از مدعوين به بيان سخناني در باب مسئوليتهاي شهردار و خدمتگذاري به مردم پرداختند.