ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 431

تاریخ » ۱۳۹۵/۳/۱۶

?
دولت تصدی های مدیریت شهری را به جامعه شورایی واگذار كند

کمالی با اشاره به سخنان رئیس جمهور درهمایش بزرگ شوراها پیرامون پیگیری لایحه مدیریت شهری و درآمد پایدار شهرداری ها، گفت: انتظار داریم پیشنهاداتی را که رئیس محترم جمهور ارائه کردند در تاریخچه نماند و انجام گیرد و  خود دولت نیز ضمن پشتیبانی  تصدی ها را به جامعه مدیریت شهری واگذار کند.

نرگس کمالی نماینده استان مازندران درشورای عالی استانها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها با اشاره به برنامه روز ملی شوراها اظهار داشت: ورود وزارت کشور و حضور رئیس جمهور کشور به برگزاری همایش روز ملی شوراها موجب دلگرمی شوراها شد.

وی در ادامه با اشاره به بحث های تبلیغی و اجرایی  شورای عالی درخصوص روز ملی شوراها تصریح کرد: در سال جاری برنامه های خوبی برگزار شد و برگزاری همایش روز ملی شوراها با حضور رئیس جمهور و حضور رئیس شورای عالی در برنامه گفت و گوی ویژه خبری از جمله برنامه های مناسبی بود که پیگیری و انجام شد.


رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای عالی در ادامه به برخی از اقدامات صورت گرفته در شورای عالی اشاره و تصریح کرد: بودجه شورای عالی با همت اعضای شورای عالی بیست میلارد تومان به تصویب رسید و این مصوبه نتیجه تلاش ریاست شورای عالی و نتیجه تلاش کل شورای عالی بود که امیدواریم بتوانیم گره ای از شوراهای اسلامی را باز کند. و از طرفی دیگر طرح هایی که در دستور کار مجلس است و طرح هایی که در کمیسیون دولت است که شورای عالی درحال پیگیری است.


کمالی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در این همایش پیرامون پیگیری لایحه مدیریت شهری و درآمد پایدار شهرداری ها، گفت:  انتظار داریم پیشنهاداتی را که رئیس محترم جمهور ارائه کردن در تاریخچه نماند و انجام گیرد و  خود دولت نیز ضمن پشتیبانی از این طرح ها اختیارات را برای شوراها درنظر گیرد و انتظار داریم تصدی ها را به جامعه مدیریت شهری واگذار کند.

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?