ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 420

تاریخ » ۱۳۹۵/۳/۱۶

?
عدم اجرای پروژه‌های عمرانی در روستاها به معضل اساسی تبدیل شده است

 

 

کمالی در دیدار با شورای اسلامی روستاهای استان مازندران با استاندار، با بیان اینکه عدم اجرای پروژه‌های عمرانی در روستاها به معضل اساسی تبدیل شده است، بر بررسی این مهم تاکید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، نرگس کمالی در دیدار اعضای شورای اسلامی روستاها با استاندار مازندران اظهار کرد: عدم اجرای پروژه‌های عمرانی در روستاها به معضل اساسی تبدیل شده است.

 

وی با بیان اینکه دولت باید نگاه مثبتی به حوزه عملکردی شوراها داشته باشد، افزود: بعضی از قوانین شهرداری‌ها پس از سال‌ها هنوز تغییر نکرده و بعضی از آنها نیز به معضل تبدیل شده است.

 

نماینده استان مازندران در  شورای عالی استان ها با اشاره به کاستی‌ها و نواقص طرح‌های هادی، ادامه داد: چشم‌انداز طرح‌های هادی در استان پنج ساله است که این مسئله در سال‌های آینده به معضل تبدیل می‌شود.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه در تدوین برنامه‌های طرح هادی نیازمند چشم‌انداز 20 ساله هستیم، تصریح کرد: با اجرای طرح فعلی تا پنج سال دیگر برای احداث ساختمان با مشکل کمبود فضا روبرو می‌شویم.

 

کمالی عنوان کرد: درباره اجرای طرح هادی یک‌سری اختلاف‌ها و کاستی‌هایی وجود دارد که باید برطرف شود.

 

*شوراها با چالش‌های بسیاری در شهر و روستا روبرو هستند

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان چالوس در این جلسه گفت: شوراها با چالش‌های بسیاری در شهر و روستا روبرو هستند.

 

صابر سام‌دلیری با بیان اینکه تعامل خوبی بین اعضای شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان چالوس وجود دارد، اظهار کرد: موقعیت چالوس در مازندران استراتژیک است و نیازمند توجه جدی مسئولان استانی به این شهرستان هستیم.

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?