ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 392

تاریخ » ۱۳۹۵/۳/۱۶

?
هدف اظهارات شهردار تهران، ارتقا شوراها بود نه تضعیف آن

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی استان ها با اشاره به اظهارات دکتر قالیباف در جمع اعضای شورای عالی استان ها، تاکید کرد: هدف اظهارات شهردار تهران ارتقاء شوراها بود نه تضعیف آن .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، نرگس کمالی با اشاره به سخنان صريح قاليباف در جمع اعضاي شوراي استانها در خصوص ابراز نگرانی از برخی فشارهای شورای شهر به برخی شهرداران در سطح کشور و هشدار نسبت به آن ، اظهار کرد: رسانه هایی که قصد دارند حاشیه ایجاد کنند باید همه اظهارات دکتر قالیباف را بیان کنند و هدف و نتیجه ای که شهردار تهران از اظهارات خود دنبال کرد بیان شود نه آنکه تنها با پخش قسمتی از این اظهارات به حاشیه دامن بزنند .

نماینده مردم مازندران در شورای عالی استان ها تاکید کرد:شهردار تهران به دنبال بیان اهمیت ، جایگاه و ظرفیت شوراها در تعامل با شهرداری ها بود و رهنمودهایی در خصوص توازن قدرت و ثروت و اهمیت مشارکت مطرح کردند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی استان ها با اشاره به اظهارات دکتر قالیباف که تاکید داشتند شوراها ریشه درخت و شهرداری ها شاخه های درخت هستند، گفت: شهردار تهران تاکید داشتند که مشارکت و تعامل است که باعث رشد و توسعه می شود چرا که نمی شود ریشه ، شاخه هایش را نخواهد و شاخه هم تنها به درخت وصل است و مسیر حرکت این گونه باید باشد.


به گفته کمالی، تاکید شهردار تهران استمرار همدلی و هماهنگی بین شهرداران و شوراها شود و تلاش کردند در هشدار های خود ، آسیب های ناشی از عدم تعامل را بیان کنند و اعضای شورای عالی را به این موضوع توجه دهند که آسیب های ناشی از عدم تعامل متوجه مردم است .


عضو هیات رئیسه شورای عالی استان ها خاطر نشان کرد: بعضی حرکت ها تنها ناشی از رفتار رسانه ها است در حالی که که رسانه ها وظیفه دارند حقایق را بیان کنند و نه با پخش تنها قسمتی از کل بیانات یک مدیر، به حاشیه دامن بزنند .


گفتنی است؛ در پی سخنرانی دکتر قالیباف در بیست و هشتمین اجلاس شورای

عالی استان ها برخی رسانه ها سعی در تفسیرسخنان ایشان با اهداف خاص را داشتند.

 

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?