ورود اعضا |           


 

تعدادبازدید » 519

تاریخ » ۱۳۹۲/۱۰/۱۴

?
مصاحبه سرپرست شهرداري زيراب با روزنامه وارش

 

سرپرست شهرداري زيراب در گفتگو با وارش:

آينده اي روشن در انتظار زيراب است

اعتصامي سرپرست شهرداري زيراب : آينده شهر زيراب را مثل آب زلال ، شفاف  و زيبا پيش بيني مي كنم. محمود اعتصامي كه داراي 20 سال خدمت در شهرداري زيراب ، روابط عمومي ، حمل و نقل درون شهري ، امور مالي و 6 سال معاون شهردار را دارد . در ابتدا به عنوان سرپرست و بعد به عنوان شهردار انتخاب شد.

سرپرست شهرداري زيراب در گفتگوي تلفني با خبرنگار ما در رابطه با ظرفيتهاي شهر زيراب گفت: از تمام ظرفيتهاي شهرداري جهت خدمت صادقانه و به دور از هر گونه حاشيه استفاده مي كنم و در اين 3 ماهه كه سكان هدايت شهرداري زيراب را به عهده گرفتم، به اميد و ياري خداوند ، همت مردم بزگوار ، همكاري اعضاي شوراي شهر و تلاش همكاران موفق شدم نظر مساعد مردم را جلب كنم ، كه اميدوارم اين رضايت مندي همواره ادامه داشته باشد. محمود اعتصامي كارهاي عمراني شهرداري زيراب را بدين شرح اعلام نمود: ساماندهي تقريبي ورودي شهر ، لكه گيري خيابانهاي شهر ، احداث جداول در چند نقطه از شهر ، بتن ريزي كوچه ها كه سالين سال دچار مشكل بودند، ساماندهي پاركهاي موجود شهر ، پيگيري در افزايش درجه شهرداري ، ساماندهي اتوماسيون اداري ، ساماندهي مبلمان شهري از جمله جلوي بيمارستان شهر زيراب ، عقب نشيني و بازگشايي چند نقطه از شهر كه عامل تصادفات متعدد بوده است. وي در رابطه با فعاليت هاي فرهنگي بيان داشت: در ولادت و شهادتها با همكاري اداره  ارشاد ، ادارات و امام جمعه برنامه هاي بسيار خوبي تدارك ديده ايم و براي اولين بار كاروان عاشورا و تاسوعاي حسيني ، دسته روي و مراسمات با شكوهي در شهر داشته ايم.

سرپرست شهرداري زيراب با بيان اينكه اعضاي دوره چهارم از توان و درايت بالايي برخوردار است. اظهار داشت: شهر زيراب را رو به رشد و آينده اي روشن را برايش پيش بيني ميكنم.

وي در بخشي ديگر از گفتگو با بيان اينكه بدهكاري زيادي در شهرداري وجود دارد و عدم وجود حتي يك كارخانه در شهر و وضعيت درآمدي مردم منطقه اظهار داشت: مشكلات بيش از آنچيزي كه فكر مي كرديم و مي كنيم در شهر وجود دارد وليكن با ياري خدا و حمايت مسئولين محترم از جمله نمايندگلان پرتلاش مجلس شوراي اسلامي و اعضاي شوراي شهر و تلاش بي وقفه همكاران عزيزم در آينده مشكلات به حداقل خواهد رسيد.

وي مهمترين دغدغه خويش را تلاش در پاسخ به اعتماد اعضاي محترم شوراي شهر به نمايندگي مردم اعلام نمود و اظهار داشت:اميدوارم كه شرمنده خون پاك شهدا نشوم.

سرپرست شهرداري زيراب با توجه به پتانسيل براي جذب و سرمايه گذاري گردشگران بيان داشت: جلسات مختلفي را با سرمايه گذاران بخشهاي خصوصي با همياري شوراي محترم شهر برگزار كرده ايم و در حال حاضر در بحث درآمدي پيگيريهايي را انجام داده ايم كه انشاالله به ثمر خواهد نشست.

وي در پايان آينده شهر زيراب را مثل آب ،زلال و شفاف و زيبا پيش بيني نمود و اظهار داشت : بعنوان خدمتگزار اول دست نياز بسوي خداي خود برده و بدوا بسوي مسئولين محترم و مردم فهيم شهرم دراز ميكنم كه ما را در اين آزمون و در راه عمران و آباداني شهر عزيزم كمك كنند.

به نقل از روزنامه وارش مورخه 4 در 1392

 

 


نظرات رسیده
همشهری
آقای شهردار موفق باشی.
----------------------------------------------------------------------
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :
 
?